Indeling najaarscompetitie 2020

KNLTB Competitie 2020 (najaarscompetitie)

Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e klasse – MIJDRECHT 1

Patrick Franken (M, 15242501)
Rob Overmars (M, 10816208)
Bart Vreeken (M, 16200675)
Hans Veerman (M, 10837434)

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e klasse – MIJDRECHT 1

Hetty van Veen (V, 10850376)
Ingrid Koek-v/d Vliet (V, 15180646)
Margo Wichers-Beks (V, 14924420)
Joke Schiphorst-Kok (V, 10815848)
Monique van Bergen (V, 12377147)

4e klasse – MIJDRECHT 2

Eva Langeveld (V, 23852046)
Sandra de Koning (V, 24551481)
Leonie Baars (V, 26283980)
Petra van Ieperen (V, 26653826)
Ria Ekelschot (V, 12471291)
Yneke de Vos (V, 16338618)

Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e klasse – MIJDRECHT 1

Petra Taal (V, 23244429)
Jacqueline Rademakers (V, 14270250)
Marjo van der Sterre (V, 16096495)
Mariette Neumann (V, 28821610)
Tineke Mijts (V, 12740640)

3e klasse – MIJDRECHT 2

Pien Fransen (V, 13012800)
Lucille Berkelder-van der Heijden (V, 14924528)
Ellen Prins-Blom (V, 20599730)
Mathilde Huisman (V, 21538190)
Gerda Beek-Nieuwendijk (V, 26034034)

Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e klasse – MIJDRECHT 1

Han Minnaard (M, 26688344)
Saskia Boldewijn (V, 27507416)
Marcel Biesmans (M, 22389911)
Chiel Post (M, 19289847)
Antonia Biesmans (V, 22389938)
Lillian Ronday (V, 23334509)

4e klasse – MIJDRECHT 2

Andre Rechtuijt (M, 25837192)
Brigitte van Diemen (V, 25991248)
Erica Winters (V, 16897544)
Harry Wichers (M, 11796723)
John Cornelissen (M, 24189391)
Anneke Cornelissen-van Rossum (V, 23244437)

4e klasse – MIJDRECHT 3

Karin van der Zwaard (V, 16410114)
Marian de Lange (V, 20155417)
Henk van Merode (M, 19348649)
Jan Snoek (M, 24208051)
Jos Snoek (V, 22284222)
Annette Bosma (V, 10337857)
Josee Arts-de Wit (V, 20155433)
Ton Arts (M, 13186078)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse – MIJDRECHT 1

Paul Herrebrugh (M, 21338752)
Freddie Leong (M, 15292274)
Ton Rijsenbrij (M, 11992026)
Pim Limburg (M, 11776242)
Yoeri Veeken (M, 31448143)
Co Pieneman (M, 14161354)

Heren 17+ Zaterdag

1e klasse – MIJDRECHT 1

Luca van der Werff (M, 26382385)
Tieme Neijenhuis (M, 25978365)
Thomas Janssen (M, 24959650)
Max Bakker (M, 25615556)

4e klasse – MIJDRECHT 2

Jeroen Rademakers (M, 19028490)
Jeroen Groenevelt (M, 12162019)
Bart van Marsbergen (M, 19028431)
Jacques Marchand (M, 12580015)
Melvin Hoogeveen (M, 25592653)
Henne Kokkelink (M, 10025782)

Heren Zondag

3e klasse – MIJDRECHT 1

Luca van der Werff (M, 26382385)
Max Bakker (M, 25615556)
Brian Winters (M, 21197075)
Hugo Straver (M, 23174641)

Heren 35+ Zondag

Topklasse – MIJDRECHT 1

Bas Butzelaar (M, 25068776)
Leendert Immerzeel (M, 14924455)
Patrick Kroon (M, 11523638)
Vincent van Diemen (M, 11326611)
Remco Verheide (M, 13063014)
Jan Aufenacker (M, 10815163)
Ralph Botman (M, 14830256)
Roel Hazeleger (M, 20599803)

3e klasse – MIJDRECHT 2

Jan Prins (M, 20599773)
Anton van Dijk (M, 10815481)
Rene Appelman (M, 10815155)
Arjan van Dam (M, 11326670)
Marco Groothoff (M, 12027561)Dennis Capel (M, 17690382)

Reserve:

Vrijdagavond     Doina van Ettikoven 06-38759320 (Speelsterkte 8-7)