Indeling voorjaarcompetitie

V R I J D A G:

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e klasse – MIJDRECHT 1

Patrick Franken (M, 15242501)

Rob Overmars (M, 10816208)

Hans Veerman (M, 10837434)

Mark Vianen (M, 13162098)

Bart Vreeken (M, 16200675)

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e klasse – MIJDRECHT 1

Margo Wichers-Beks (V, 14924420)

Ineke Koek-Janssen (V, 12443042)

Hetty van Veen (V, 10850376)

Karin Koelle (V, 11523662)

Joke Schiphorst-Kok (V, 10815848)

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e klasse – MIJDRECHT 1

Mariette Neumann (V, 28821610)

Herma Veerman-Lueks (V, 30845696)

Mirjam van den Berg (V, 26537176)

Petra Taal (V, 23244429)

Marjo van der Sterre (V, 16096495)

Tineke Mijts (V, 12740640)

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e klasse – MIJDRECHT 1

Andre Rechtuijt (M, 25837192)

Erica Winters (V, 16897544)

Dilan Ribas (M, 19520255)

Brigitte van Diemen (V, 25991248)

Harry Wichers (M, 11796723)

John Cornelissen (M, 24189391)

Anneke Cornelissen-van Rossum (V, 23244437)

4e klasse – MIJDRECHT 2 (Verzoek ingediend voor 3e klasse: )

Han Minnaard (M, 26688344)

Saskia Boldewijn (V, 27507416)

Chiel Post (M, 19289847)

Lillian Ronday (V, 23334509)

Antonia Biesmans (V, 22389938)

Marcel Biesmans (M, 22389911)

Z A T E R D A G

Heren Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse – MIJDRECHT 1

Ton Rijsenbrij (M, 11992026)

Henne Kokkelink (M, 10025782)

Freddie Leong (M, 15292274)

Co Pieneman (M, 14161354)

Bart Vreeken (M, 16200675)

Paul Herrebrugh (M, 21338752)

Heren 17+ Zaterdag

1e klasse – MIJDRECHT 1

Luca van der Werff (M, 26382385)

Tieme Neijenhuis (M, 25978365)

Thomas Janssen (M, 24959650)

Max Bakker (M, 25615556)

4e klasse – MIJDRECHT 2

Bart van Marsbergen (M, 19028431)

Yoeri Veeken (M, 31448143)

Jacques Marchand (M, 12580015)

Melvin Hoogeveen (M, 25592653)

Jeroen Groenevelt (M, 12162019)

Jeroen Rademakers (M, 19028490)

Z O N D A G

Heren Zondag

3e klasse – MIJDRECHT 1

Hugo Straver (M, 23174641)

Niels Schaap (M, 23365749)

Brian Winters (M, 21197075)

Max Bakker (M, 25615556)

Casper Helmer (M, 21587698)

Heren 35+ Zondag

Topklasse – MIJDRECHT 1

Leendert Immerzeel (M, 14924455)

Vincent van Diemen (M, 11326611)

Jan Aufenacker (M, 10815163)

Juan Plijnaar (M, 21244278)

Patrick Kroon (M, 11523638)

Bas Butzelaar (M, 25068776)

Remco Verheide (M, 13063014)

Roel Hazeleger (M, 20599803)

Hans van Scheppingen (M, 12727946)

3e klasse – MIJDRECHT 2

Arjan van Dam (M, 11326670)

Jan Prins (M, 20599773)

Anton van Dijk (M, 10815481)

Rene Appelman (M, 10815155)

Dennis Capel (M, 17690382)