Indeling voorjaarcompetitie 2020

Vrijdag

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD) 2e klasse – MIJDRECHT 1

Ingrid Koek
Margo Wichers
Monique van Bergen
Joke Schiphorst
Hetty van Veen*
Karin Koelle

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) 2e klasse – MIJDRECHT 1

Tineke Mijts*
Herma Veerman-Lueks
Jacqueline Rademakers
Petra Taal
Marjo van der Sterre
Mariette Neumann

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) 3e klasse – MIJDRECHT 2

Gerda Beek
Pien Fransen*
Lucille Berkelder
Mathilde Huisman

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) 3e klasse – MIJDRECHT 1

Han Minnaard*
Saskia Boldewijn
Chiel Post
Marcel Biesmans
Lillian Ronday
Antonia Biesmans

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) 4e klasse – MIJDRECHT 2

John Cornelissen
Anneke Cornelissen
Brigitte van Diemen
Dilan Ribas
Erica Winters
André Rechtuijt*

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) 4e klasse – MIJDRECHT 3

Jos Snoek*
Henk van Merode
Josée Arts
Ton Arts
Jan Snoek
Marian de Lange
Karin van der Zwaard- Bult
Co Zoutman

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) 4e klasse – MIJDRECHT 1

Hans Veerman
Rob Overmars
Patrick Franken
Bart Vreeken*
Mark Vianen
Windeld Van den Bor

Zaterdag

Dames 17+ Zaterdag (4DE-2DD) 2e klasse – MIJDRECHT 1

Eva Langeveld
Petra van Ieperen
Sandra de Koning
Yneke de Vos*
Leonie Baars
Doina van Ettikhoven -Anca

Heren Dubbel 17+ Zaterdag (4HD) 3e klasse – MIJDRECHT 1

Freddie Leong
Ton Rijsenbrij*
Yoeri Veeken
Paul Herrebrugh
Co Pieneman
Pim Limburg

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD) 1e klasse – MIJDRECHT 1

Luca van der Werff*
Tieme Neijenhuis
Thomas Janssen
Max Bakker

Heren 17+ Zaterdag (4HE-2HD) 4e klasse – MIJDRECHT 2

Bart van Marsbergen*
Jeroen Rademakers
Jeroen Groenevelt
Jacques Marchand
Henne Kokkelink
Co Pieneman

Zondag

Heren Zondag (4HE-2HD) 3e klasse – MIJDRECHT 1

Max Bakker
Luca van der Werff
Hugo Straver
Brian Winters*
Gijs Butzelaar

Heren 35+ Zondag (4HE-2HD) 3e klasse – MIJDRECHT 2

Jan Prins
René Appelman
Arjan van Dam*
Dennis Capel
Anton van Dijk

Heren 35+ Zondag (4HE-2HD) Topklasse – MIJDRECHT 1

Leen Immerzeel*
Ralph Botman
Bas Butzelaar
Patrick Kroon
Roel Hazeleger
Hans van Sheppingen
Remco Verheide
Jan Aufenacker

Woensdag

Woensdagavond competitie (nog niet ingedeeld)

Herma Veerman-Lueks
Hans Veerman
Jan Prins
Ellen Prins-Blom*
Henriette de Veye
Maurice Sterk
Marjo van der sterre*
Marco Groothoff

*Aanvoerder